Jūs esate čia

Advokatas Robertas Skėrys

Advokatas Robertas Skėrys turi teisinio, praktinio darbo stažą daugiau nei 16 metų,  didelę ir įvairiapusė teisinio praktinio darbo patirtį.

Praktinio darbo patirtis:

1998-1999 m. Mokesčių policijos departamentas Klaipėdos apskrities skyrius, tyrėjas

  • (dabartinė Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba)

1999-2008 Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūra:

  • 1999-2002 m . Klaipėdos m. apylinkės prokuratūros tardymo skyrius, prokuroras.
    Tardymo veiksmai ir valstybinio kaltinimo palaikymas sudėtingose bylose nusikaltimų prieš asmenį (nužudymų , išžaginimų ir pan.), nusikaltimų nuosavybei, ūkinėse, kontrabandos bylose. 
  • 2002-2007 Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros  Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyrius, prokuroras. Ekonominių ir finansinių nusikaltimų tyrimas ir kontrolė, valstybinio kaltinimo palaikymas.
  • 2007-2008 Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros  Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyrius, skyriaus vyr. prokuroras. Skyriaus vadovo pareigos: skyriaus darbo organizavimas ir kontrolė.

2008-2011 Klaipėdos apygardos prokuratūra.

  • Sunkių, pagrinde ekonominių ir finansinių nusikaltimų  tyrimo skyrius, prokuroras

2011- iki dabar Advokato Roberto Skėrio kontora, advokatas.


Per savo teisinio prokurorinio darbo praktiką Robertas Skėrys dirbdamas tiek Klaipėdos miesto, tiek Klaipėdos apygardos prokuratūrose turi daugiau nei 8 metus nepertraukiamo, teisinio praktinio darbo patirti dirbant su ekonominėmis, finansinėmis bylomis.  Specializavosi ūkinėse, finansinėse bylose, kontrabandos bylose:  vadovavo ir kontroliavo tyrimams dėl PVM grobstymo, sukčiavimo, patikėtų lėšų pasisavinimo, iššvaistymo, kontrabandos, apgaulingos/aplaidžios apskaitos tvarkymo, neteisėtos įmonės veikos ir kitiems tokio pobūdžio bylų tyrimams.

Robertas Skėrys taip pat stažavosi Europos kovos su sukčiavimų tarnyboje (OLAF), esančioje Briuselyje. Kvalifikacija kėlė Belgijoje, Lenkijoje, Suomijoje vykusiuose tarptautiniuose seminaruose ir konferencijose.

Praktinio darbo patirtinis dirbant advokatu:

Baudžiamoji teisė:  tęstinumas įgytos patirties dirbant su ekonominėmis bylomis, klientų gynyba ekonominėse ir finansinėse, kontrabandos bylose, be to turimos patirties įgyvendinimas ginant klientus visose kitose baudžiamosiose bylose: bylos prieš asmenį, narkotinių medžiagų realizavimo bylose, turtinio pobūdžio nusikaltimų bylose ir pan. Taip pat , nukentėjusiųjų asmenų atstovavimas smurtinio pobūdžio bei nelaimingų atsitikimų bylose.

Administracinė teisė: bylos dėl vairuotojų pažymėjimų netekimo, pabėgimų iš įvykio vietos, kitos administracinių teisės pažeidimų bylos.

Mokesčių teisė : konsultacijos, mokestiniai ginčai.                       

Civilinė teisė : bylos dėl žalos atlyginimo, skolų priteisimo ir pan., šeimos teisės bylos: skyrybos, išlaikymo dydžio vaikui priteisimas/pakeitimas, vaiko gyvenamosios vietos nustatymas ir pan.

Kompleksinės teisinės paslaugos verslui:  konsultacijos įmonės veiklos, mokesčių mokėjimo klausimais, įmonės interesų atstovavimas derybose, procesinių teisinių dokumentų rengimas, atstovavimas teisme.Mob. tel. 8 609 77073
Tel. / Faks.: 8 (46) 215148
Mažoji Smilties g. 2-13, LT-92137 Klaipėda

© 2011-2023 Advokatas Robertas Skėrys.
Visos teisės saugomos.

Svetainių kūrimas