Jūs esate čia

Mūsų vertybės ir išskirtinumas

Profesionalumas

Esame savo srities profesionalai, turintys ilgalaikę, įvairiapusio teisinio darbo patirtį ir didelį praktinio darbo stažą. Aktyviai domimės teisės ir verslo naujovėmis, keliame kvalifikaciją, tobuliname profesinius įgūdžius ir kompetenciją.


Orientacija į rezultatą

Pagrindinį dėmesį skiriame detaliai kliento problemos analizei, savo veikloje  siekiame palankiausio rezultato klientui. Susipažinus su problema vertiname  jos sprendimo perspektyvą bei konkrečių procesinių teisinių  veiksmų tikslingumą. Mūsų tikslas įvertinti realią padėtį,  darome tai, kas iš tiesų naudinga klientui. Visada vertiname savo oponentus ir galimus jų veiksmus, randame sprendimą sudėtingiausioje kliento situacijoje.


Atsakingas požiūris į klientą

būdami teisinių paslaugų rinkoje nedidele, bet greitai augančia Advokatų kontora, savo klientams galime pasiūlyti daugiau dėmesio, jų teisinių klausimų ir problemų sprendimui. Branginame kiekvieną buvusį, esamą ir būsimą klientą.


Pasitikėjimu grįsti ilgalaikiai ryšiai su klientais

Klientai mumis pasitiki, o mes su klientais kuriame  ilgalaikio bendradarbiavimo ryšius, pagrįstus abipusiu pasitikėjimu ir teisinių paslaugų tęstinumu.


Kliento teisines problemas sprendžiame kompleksiškai,

teikiame visas klientui reikalingas ir jam būtinas  teisines paslaugas, prireikus bendradarbiaujame su kitais advokatais,  teisininkais, notarais, antstoliais,  kitų sričių profesionalais - auditoriais, buhalteriais, įvairias kitais  specialistais ir pan.


Konfidencialumas

Klientai mums patiki dalelę savo gyvenimo, o mes savo ruožtu visada užtikriname iš kliento gautos informacijos konfidencialumą. Kliento advokatui suteikta informacija saugoma kaip advokato profesinė paslaptis. Advokato profesinę paslaptį sudaro pats kreipimosi į advokatą faktas, sutarties sąlygos, suteikta informacija,  pateikti duomenys, konsultacijos pobūdis.Mob. tel. 8 609 77073
Tel. / Faks.: 8 (46) 215148
Mažoji Smilties g. 2-13, LT-92137 Klaipėda

© 2011-2023 Advokatas Robertas Skėrys.
Visos teisės saugomos.

Svetainių kūrimas